095FJZFPZAH-012
DigiKey Part Number
115-095FJZFPZAH-012-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FJZFPZAH-012
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
2nd Connector
Fakra II (Gen 2.0) Plug
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C