L717SDB25PA4CH4R
L717SDB25PA4CH4R
L717SDB25PA4CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25PA4CH4R
DigiKey Part Number
L717SDB25PA4CH4R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717SDB25PA4CH4R
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717SDB25PA4CH4R Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Backset Spacing
0.318" (8.08mm)
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Flange Feature
Board Side (4-40)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C