CA-DKCA1-152L0-AJI5
DigiKey Part Number
2057-CA-DKCA1-152L0-AJI5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CA-DKCA1-152L0-AJI5
Description
COAX CBL SMA TO MHF4 5.9"
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to I-PEX MHF4 1.13mm OD Coaxial Cable 5.984" (152.00mm)
Category
2nd Connector
I-PEX MHF4 Plug, Right Angle
Length
5.984" (152.00mm)
Cable Type
1.13mm OD Coaxial Cable
Style
SMA to I-PEX MHF4
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Frequency - Max
6 GHz