5602-34-0142A-300
DigiKey Part Number
19-5602-34-0142A-300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-34-0142A-300
Description
HIGH-ROUTABILITY INTERNAL SATA C
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 0.984' (300.00mm, 11.811") Multiple Unshielded
Fastening Type
Latch Lock
Series
Cable Type
Flat
Length
0.984' (300.00mm, 11.811")
Color
Multiple
Shielding
Unshielded
Wire Gauge
30 AWG