5602-34-0142A-200
DigiKey Part Number
19-5602-34-0142A-200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-34-0142A-200
Description
SATA SIGNAL CABLE
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 0.656' (200.00mm, 7.874") Multiple Unshielded
Fastening Type
Latch Lock
Series
Cable Type
Flat
Length
0.656' (200.00mm, 7.874")
Color
Multiple
Shielding
Unshielded
Wire Gauge
30 AWG