YC164-JR-07150RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 85,710
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 7,302
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals