AC1206KKX7RYBB223 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 2,241
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 3,070
Datasheet
Taiyo Yuden
Upgrade
KEMET
Upgrade
TDK
Similar
Similar
In Stock: 313
0.022 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)