0402N390J500CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
KYOCERA AVX
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
39 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)