Y0078100R000T9L is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
100 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
Y0078100R000T9L
DigiKey Part Number
Y0078100R000T9L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Y0078100R000T9L
Description
RES 100 OHM .3W .01% RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
Y0078100R000T9L Models
Temperature Coefficient
0.0ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Tolerance
Height - Seated (Max)
0.450" (11.43mm)