ERL0522M000JNBF36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
22 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film
ERL0522M000JNBF36
DigiKey Part Number
541-ERL0522M000JNBF36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ERL0522M000JNBF36
Description
RES 22M OHM 5% 1/8W AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Temperature Coefficient
±350ppm/°C
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C
Size / Dimension
0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)