CRCW0603100RFKEAHP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 261,746
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 155,532
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
100 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film