DS100KR800SQE/NOPB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Texas Instruments
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Texas Instruments
In Stock: 302
Datasheet
In Stock: 0
Direct
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Buffer, ReDriver 8 Channel 10.3Gbps 54-WQFN (10x5.5)
DS100KR800SQE/NOPB
DigiKey Part Number
296-40086-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DS100KR800SQE/NOPB
Description
IC REDRIVER 8CH 10.3GBPS 54WQFN
Detailed Description
EDA/CAD Models
DS100KR800SQE/NOPB Models
Category
Delay Time
200ps
Capacitance - Input
10 pF
Voltage - Supply
2.375V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C