DS100BR210SQE/NOPB
DigiKey Part Number
296-39595-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-39595-1-ND - Cut Tape (CT)
296-39595-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DS100BR210SQE/NOPB
Description
IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x4)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DS100BR210SQE/NOPB Models
Category
Delay Time
230ps
Manufacturer
Texas Instruments
Signal Conditioning
Input Equalization, Output De-Emphasis
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capacitance - Input
10 pF
Part Status
Active
Voltage - Supply
2.375V ~ 3.6V
Type
Buffer, ReDriver
Current - Supply
50mA
Applications
SATA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C