DTS24T21-11PE-3028 [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS24T21-11PE-3028 [V001] is not available
DTS24T21-11PE-3028 [V001]
DigiKey Part Number
DTS24T21-11PE-3028[V001]-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS24T21-11PE-3028 [V001]
Detailed Description
11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Number of Positions
11
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C