DTS20T25-43PA-6157 [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS20T25-43PA-6157 [V001] is not available
DTS20T25-43PA-6157 [V001]
DigiKey Part Number
DTS20T25-43PA-6157V001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS20T25-43PA-6157 [V001]
Detailed Description
43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Number of Positions
43
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C