DTS20T15-19PA [V001] is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DTS20T15-19PA [V001] is not available
DTS20T15-19PA [V001]
DigiKey Part Number
DTS20T15-19PAV001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DTS20T15-19PA [V001]
Detailed Description
19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Number of Positions
19
Voltage Rating
600VAC, 850VDC
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C