A9BBG-1002F
DigiKey Part Number
A9BBG-1002F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBG-1002F
Description
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 2.00" (50.80mm)
Category
Length
2.00" (50.80mm)
Number of Positions
10
Pitch
0.100" (2.54mm)