A9BBA-2002E
DigiKey Part Number
A9BBA-2002E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBA-2002E
Description
FLEX CABLE - AFJ20A/AE20/AFJ20A
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 2.00" (50.80mm)
Category
Length
2.00" (50.80mm)
Number of Positions
20
Pitch
0.050" (1.27mm)