A9BBA-1003F
DigiKey Part Number
A9BBA-1003F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBA-1003F
Description
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 3.00" (76.20mm)
Category
Length
3.00" (76.20mm)
Number of Positions
10
Pitch
0.100" (2.54mm)