A9AAT-1003F
DigiKey Part Number
A9AAT-1003F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9AAT-1003F
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Solder Tab to Solder Tab 3.00" (76.20mm)
Category
Length
3.00" (76.20mm)
Pitch
0.100" (2.54mm)