RAY-101-10.0(100)
DigiKey Part Number
A132459-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RAY-101-10.0(100)
Description
GROUND BRAID TUBE 0.39"DIA METER
Manufacturer Standard Lead Time
34 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Tubular Ground Braid 0.394" (10.00mm) - Inner Dia X Enter Number of Meters in Order Quantity 36 AWG
Category
Size, Supplied
0.394" (10.00mm) - Inner Dia
Manufacturer
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Number of Carriers
36
Series
Wire Gauge - Ends
36 AWG