KCZ1210DH800HRTD25
DigiKey Part Number
445-KCZ1210DH800HRTD25TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-KCZ1210DH800HRTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-KCZ1210DH800HRTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
KCZ1210DH800HRTD25
Description
CMC 100MA 2LN 80OHM SMD AEC-Q200
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3Ohm
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
3Ohm
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Impedance @ Frequency
80 Ohms @ 100 MHz
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 PC Pad
Current Rating (Max)
100mA