DPX167125DT-8197B1
DigiKey Part Number
445-DPX167125DT-8197B1TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-DPX167125DT-8197B1CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DPX167125DT-8197B1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX167125DT-8197B1
Description
2.4-2.5GHz W-LAN&BT/5-7GHz W-LAN
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 617MHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
617MHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz