CGA3E3C0G2E122J080AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 6,207
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
1200 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)