CGA2B2C0G1H3R3C050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 235
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 13,106
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 74,510
Upgrade
Murata Electronics
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
In Stock: 681
3.3 pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)