C5750X7R2E684M230KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 538
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 574
Datasheet
Similar
In Stock: 1,851
Similar
In Stock: 238
Knowles Syfer
In Stock: 0
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Murata Electronics
0.68 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)