C4532NP02W473J230KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 878
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 940
Datasheet
0.047 µF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)