C3225C0G2A683K230AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2,000
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,875
Datasheet
Similar
Similar
Upgrade
KEMET
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
In Stock: 38
KEMET
0.068 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)