C2012X8R2A223K125AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 0
Datasheet
0.022 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)