C1608C0G1H121J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 8,521
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 35
Datasheet
Upgrade
In Stock: 749
In Stock: 6,190
Direct
KEMET
KEMET
YAGEO
In Stock: 62
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
120 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)