TPX255850MT-7025A1
DigiKey Part Number
445-181642-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-181642-1-ND - Cut Tape (CT)
445-181642-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPX255850MT-7025A1
Description
MULTILAYER TRIPLEXER FOR 1447 -
Customer Reference
Detailed Description
RF Triplexer 1.447GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
1.447GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz