NLV25T-010J-EFD is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
10 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 530 mA 260mOhm Max 1008 (2520 Metric)