CKG45NX7S2A106M500JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 54,020
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
10 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S Stacked SMD, 2 J-Lead