CEU4J2X7R1H333M125AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2,703
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
Murata Electronics
0.033 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)