C3225X7R2J683M200AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4,000
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 0
Datasheet
0.068 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)