C2012X7R1E684K125AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 9,980
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 5,867
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
In Stock: 959
KEMET
0.68 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)