C1608C0G1H221J080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 21,713
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 12,703
Datasheet
Upgrade
Direct
KEMET
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
220 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)