C1005X8R2A332M050BB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 18,493
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 0
Datasheet
3300 pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)