LMK107BBJ106KALT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1,643
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 10,009
Datasheet
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
10 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)