JMK212ABJ106MGHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 816
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 6,466
Datasheet
In Stock: 11,855
Datasheet
Direct
YAGEO
10 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)