XXDBPLNAOF-24.000000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | XXDBPLNAOF-24.000000 |
Description | CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 9 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 24 MHz ±10ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms |
Mfr | Operating Mode Fundamental |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 24 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5) |
Frequency Stability ±15ppm | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm | Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm) |
Load Capacitance 12pF |