OTJTGLVTNF-125.000000 is out of stock and can be placed on backorder.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 80
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OTJTGLVTNF-125.000000
DigiKey Part Number
1664-1084-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OTJTGLVTNF-125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
52 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Voltage - Supply
2.5V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)