OTJTGLVANF-312.500000 is Obsolete and no longer manufactured.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 120
Renesas Electronics Corporation
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OTJTGLVANF-312.500000
DigiKey Part Number
1664-1086-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OTJTGLVANF-312.500000
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Voltage - Supply
2.5V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Obsolete
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)