1575D6-212.500J33DTSTK
DigiKey Part Number
4309-1575D6-212.500J33DTSTKTR-ND - Tape & Reel (TR)
4309-1575D6-212.500J33DTSTKCS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1575D6-212.500J33DTSTK
Description
XTAL OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
212.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±20ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Strip
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)