GL2L5LS050D-T1-C
DigiKey Part Number
GL2L5LS050D-T1-C-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GL2L5LS050D-T1-C
Description
IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD
Customer Reference
Detailed Description
500 ps ±0.050nS Inductor Delay Line 100 mA 50 Ohms 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Manufacturer
Susumu
Mounting Type
Surface Mount
Series
Package / Case
16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms
Part Status
Obsolete
DC Resistance (DCR)
1Ohm Max
Delay Time
500 ps
Current
100 mA