GL1L5LS100S-C
DigiKey Part Number
408-1129-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GL1L5LS100S-C
Description
IND DELAY LINE 1.0NS 1 OHM SMD
Customer Reference
Detailed Description
1 ns ±0.050nS Inductor Delay Line 100 mA 50 Ohms 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Manufacturer
Susumu
Mounting Type
Surface Mount
Series
Package / Case
16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Impedance
50 Ohms
Part Status
Obsolete
DC Resistance (DCR)
1Ohm Max
Delay Time
1 ns
Current
100 mA