SPDL4532-110-2P-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SPDL4532-110-2P-T |
Description | CMC 11UH 360MA 2LN 600OHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 11 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 10 MHz 360mA DCR 600mOhm |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current Rating (Max) 360mA |
Manufacturer Signal Transformer | DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm |
Series | Voltage Rating - DC 50V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Ratings AEC-Q200 |
Filter Type Signal Line | Mounting Type Surface Mount |
Number of Lines 2 | Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 10 MHz | Height (Max) 0.110" (2.80mm) |
Inductance @ Frequency 11 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |