FFSD-05-D-10.65-01-N is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.888' (270.51mm, 10.65")
FFSD-05-D-10.65-01-N
DigiKey Part Number
FFSD-05-D-10.65-01-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FFSD-05-D-10.65-01-N
Detailed Description
EDA/CAD Models
FFSD-05-D-10.65-01-N Models
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Manufacturer
Length
0.888' (270.51mm, 10.65")
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)