R414415000
DigiKey Part Number
2201-R414415000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R414415000
Description
ATTENUATOR: BNC 15DB 8GHZ 2W 50O
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 15dB 0 Hz ~ 8 GHz 50 Ohms 2W BNC In-Line Module
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 8 GHz
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Power (Watts)
2W
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms