R125325000W
DigiKey Part Number
2201-R125325000W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R125325000W
Description
SMA / STRAIGHT BULKHEAD JACK PAN
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohms Panel Mount Solder
Category
Frequency - Max
18 GHz
Packaging
Box
Body Material
Stainless Steel
Contact Termination
Solder
Center Contact Plating
Shield Termination
Solder
Impedance
50 Ohms
Operating Temperature
-65°C ~ 105°C
Voltage Rating
250 V